Contactpersonen

Bestuur

Voorzitter

Vice Voorzitter

Penningmeester

Tom van Mierlo

 

Koen Visser

@: voorzitter@scbcreeshof.nl

@: vicevoorzitter@scbcreeshof.nl

@: penningmeester@scbcreeshof.nl

 

 

 

Secretaris

Jeugdzaken

Ledenadministratie

Maurits Mevis

Joost Maes

Jeroen Oprins

@: secretaris@scbcreeshof.nl

@: jeugd@scbcreeshof.nl

@: ledenadministratie@scbcreeshof.nl

 

   

Algemeen Bestuurslid

   

Freek Verhoof

   

@: algemeen@scbcreeshof.nl

   

 

Commissies

Contactpersonen Speelavonden Senioren

Training speelavonden Senioren

Dinsdag: Maarten Meeuwis / Wendy van Geloven

Dinsdag: Marcel van de Sanden

Donderdag: Marcel Paijmans, Pieter van Alstede

@: trainingdinsdag@scbcreeshof.nl

Vrijdag: Patrick Laros, Vacant

Donderdag: Bas Visser

 

@: trainingdonderdag@scbcreeshof.nl

 

 

Technische Commissie

Recreantencompetitie

Nadia van Dommelen

Judith Kammers

@: technischecommissie@scbcreeshof.nl

@: midweek@scbcreeshof.nl

 

 

Toernooicommissie

Sponsorcommissie

Dennis Laros

Pieter Alstede

@: toernooicommissie@scbcreeshof.nl

@: pr@scbcreeshof.nl

 

 

Jeugdcommissie

Webmaster

Joost Maes

Bas den Turck

@: jeugd@scbcreeshof.nl

@: webmaster@scbcreeshof.nl

 

 

Competitieleider JEUGD

Competitieleider SENIOREN

Eefje van Rijswijk

Ferry Jansen

@: competitie-jeugd@scbcreeshof.nl

@: competitie-senioren@scbcreeshof.nl

 

 

Redactie clubblad 't Shutteltje

Social Media

Richard Erbrink en Jolanda van de Wijgert

Maurice Schifferling, Jeroen van Bemmelen, Freek Verhoof

@shutteltje@scbcreeshof.nl

@: facebook@scbcreeshof.nl