Bestuurszaken

Het bestuur van SC./ BC. Reeshof wordt gevormd door de voorzitter, secretaris, penningmeester, ledenadministratie en jeugdzaken. Het bestuur wordt daarnaast ondersteund door een aantal commissies: contactpersonen speelavonden, jeugdcommissie, PR & communicatie, technische commissie, toernooi commissie, webmaster en wedstrijdsecretariaat midweekcompetitie.

       
Tom van Mierlo 2018 Voorzitter:

Maurice Schifferling 2018

Vicevoorzitter:
Tom van Mierlo Maurice Schifferling
@: voorzitter@scbcreeshof.nl @: vicevoorzitter@scbcreeshof.nl
       
  Penningmeester:   Secretaris:
Koen Visser Maurits Mevis
@: penningmeester@scbcreeshof.nl @: secretaris@scbcreeshof.nl
       
Joost Maes 2018 Jeugdzaken: Sandy Wolfs 2018 Ledenadministratie:
Joost Maes Sandy Wolfs
@: jeugd@scbcreeshof.nl @: ledenadministratie@scbcreeshof.nl
       
Freek Verhoof 2018 Algemeen Bestuurslid:    
Freek Verhoof  
@: algemeen@scbcreeshof.nl  

 

Documenten ter inzage:

download-button Beleidsplan 2018-2021 PDF-logo

download-button Huishoudelijk Reglement 2019 PDF-logo

download-button HR Matrix SC./ BC. Reeshof 2019 PDF-logo

download-button Statuten SC Reeshof 2017 PDF-logo

download-button Statuten BC Reeshof 2017 PDF-logo

 Aanpassing statuten n.a.v. ALV 2017